Klasyka gatunku Villeroy & Boch umywalka

7 lipca, 2015 | By Funky | Filed in: Dom i Ogród.

Wystrój domu to poważna kwestia, można postawić na nowoczesny design lub trzymać się tradycyjnych sposobów aranżacji. W łazience chyba najlepiej sprawdza się jednak ponadczasowa klasyka. Trwałość i elegancja.

Tradycja budzi zaufanie

Długa tradycja, jaką mogą pochwalić się niektóre firmy na pewno wzbudza zaufanie klientów. Przecież, jeśli udało się przedsiębiorstwu przetrwać kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset lat to oznacza to, ze oferują produkty, które zadowalają klientów. A także, że potrafią iść z duchem czasu, pomimo tradycji. Firma, którą dziś chcemy trochę tu przybliżyć istnieje od połowy osiemnastego wieku, a dokładnie od 1748 roku, kiedy to w małej francuskiej miejscowości ojciec i trzech synów rozpoczęli produkcję ceramiki. Firma ta nazywa się Villeroy & Boch. Początkowo była to zwykła pracownia garncarska. Dość szybko jednak zdobyła popularność, a wyroby zaczęły być cenione przez ówczesną elitę. Pierwotnie firmę prowadziła tylko rodzina Bosch, ale nie trwało długo, gdy połączyli się z
Villeroy`ami i taka sytuacja trwa do dziś. Ta rodzinna firma to jeden z najlepszych przykładów na to, jak można z małego zakładu rozwinąć ogromne przedsiębiorstwo, jeśli tylko umiejętnie się nim zarzadza oraz produkuje rzeczy naprawdę wysokiej jakości. Odbiorcy doceniają wytrzymałość oraz piękno przedmiotów, które im się oferuje. Obecnie główna siedziba firmy nie jest już we Francji, ale od roku 1809 (czyli już dwieście lat!) mieści się w granicach państwa niemieckiego.

House of Villeroy & Boch

Dobra idea, myśl przewodnia, motto, filozofia, czy jak to jeszcze inaczej nazwiemy dla firmy to rzecz bardzo ważna, choć często niedoceniana. Ta główna myśl powinna, jak najczęściej występować na terenie siedziby firmy, jej placówek, sklepów, a także w produktach, które trafiają na zewnątrz. Pracownicy powinni utożsamiać się z filozofią firmy, wtedy można liczyć na to, że będą o niej potrafili opowiedzieć klientom w sposób przekonujący oraz, ze będą lojalni wobec swojego pracodawcy. Hasłem, które od lat, a właściwie wieków przyświeca omawianej przez nas firmie to „House of Villeroy & Boch”. O co chodzi? Otóż o to, żeby wystroje naszych wnętrz były jednolite, abyśmy mogli, jak najwięcej produktów zakupić w jednym miejscu, po to, by pasowały one do siebie doskonale, zarówno jakością, jak i pod względem estetycznym. Dom Villeroy & Boch to ceramika tej firmy, szkła, sztućce, a także większe elementy, jak na przykład Villeroy & Boch umywalka. Wszystko razem buduje wnętrze eleganckie i wysublimowane. Specjalnie dla znawców tematu. Jeśli nie wiemy,. Jak poradzić sobie z urządzeniem mieszkania, a szczególnie łazienki, czy kuchni to specjaliści producenta są w stanie nam pomóc w wyjątkowy sposób.

Nie bój się klasyki

Być może odwołania do historii firmy trochę przestraszyły ludzi, którzy cenią sobie funkcjonalność i nowoczesność. Nie ma się, co bać, klasyczne wzory proponowane przez firmę, nie są jedynymi dostępnymi w ich ofercie. Należy też zwrócić uwagę na to, że będąc tyle lat na rynku, wiedzą oni doskonale, czego potrzebuje człowiek coraz bardziej nowoczesny. To właśnie dzięki umiejętności dostosowania swojej oferty do potrzeb odbiorców przedsiębiorstwo to nadal trwa i sprzedaje swoje produkty. Gama produktów jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie w stylu, jaki mu odpowiada. Docenianie są tu zarówno klimaty retro, jak i ultranowoczesne projekty. Poza tym to, co wygląda na klasyczne pod względem funkcjonalności również w niczym nie odbiega od tego, co na pierwszy rzut oka wygląda na nowoczesne. To innowacyjny środek opakowany w staroświeckie opakowanie. Tak, aby miłośnicy wszelkiego stylu mogli korzystać z villeroy & boch umywalka chociażby. Oprócz innowacyjnego produktu dostaniemy produkt piękny, który będzie idealnie współgrał z naszym wnętrzem. Dodatkowo urzadzenia, czy wyroby villeroy & boch są również niezwykle trwałe, ponieważ materiały, z jakich sa wykonywane, są wybierane bardzo starannie, a sam proces produkcji również odbywa się pod okiem wykwalifikowanych pracowników. Naprawdę warto zaufać tradycji i urządzić swój dom z villeroy & boch.


Tags: ,

Comments are closed here.