Zalety lasera Gentle Yag PRO

15 października, 2016 | By Bartek | Filed in: Zdrowie.

W ostatnim czasie bardzo wiele kobiet często korzysta z różnego rodzaju zabiegów odmładzających. Bardzo popularne są wizyty w salonach piękności, dzięki którym Panie czują się zdecydowanie młodziej. Zatem jakie zabiegi są obecnie popularne?

Coraz bardziej popularny laser – Gentle Yag PRO

Obecnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów, na jakiego wykonanie decyduje się aktualnie wiele kobiet jest laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek. Bardzo wiele kobiet ma z tym ogromny problem, ponieważ najczęściej na nogach oraz na twarzy u wielu Pań pojawiają się nieatrakcyjne rozszerzone naczynka. Często zdarza się, iż kobiety chcą usunąć je różnymi sposobami, jednak nie jest to możliwe. Warto pamiętać, iż laser – Gentle Yag PRO charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością. Często wystarczy tylko jedna wizyta i nasz problem zniknie.

Warto wiedzieć, iż popularne lasery – Gentle Yag PRO wykorzystywane są nie tylko do zamykania rozszerzonych naczynek. Często także możemy spotkać się z jego zastosowaniem do usuwania owłosienia. Warto pamiętać, iż takie usunięcie owłosienia na stałe za pomocą wspomnianego urządzenia jest możliwe przede wszystkim w przypadku, gdy odrastające włoski są ciemne. Dzięki temu absorpcja światła w melaninie jest wysoka. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przeciwnym razie laser może nie zadziałać i zabieg nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Tego typu urządzenie wykorzystywane jest także do ujędrniania skóry. Z pewnością bardzo wiele Pań, które będąc w pewnym wieku zauważa, iż ich skóra nie jest już tak jędrna oraz elastyczna jak kiedyś. Warto wiedzieć, iż jest za to odpowiedzialny brak kolagenu. Wraz z wiekiem niestety w naszej skórze znajduje się go coraz mniej i z tego powodu skóra nie jest jędrna. Jednak warto pamiętać, iż za pomocą tego typu lasera możemy przywrócić jej pożądaną jędrność oraz zmusić nasz organizm do produkcji kolagenu. Podczas tego typu zabiegu laserem odpowiednie miejsce na naszym ciele podgrzewane jest do temperatury około 65 stopni Celsjusza. Dzięki temu kolagen zostaje przemodelowany, a nasza skóra staje się bardziej jędrna.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg laserem – Gentle Yag PRO?

Warto wiedzieć, iż wspomniany laser posiada bardzo wiele zalet. Przede wszystkim powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, iż korzystając z tego typu urządzenia możemy wykonać kilka różnych zabiegów. Decydując się na wizytę w salonie kosmetycznym lub też innym miejscu, w którym dostępne jest tego typu urządzenie jak już wcześniej wspomniano możemy usunąć nie tylko rozszerzone naczynka. Istnieje także możliwość trwałego usunięcia owłosienia, jak również ujędrnienia wybranych partii ciała. Ponadto zabiegi zazwyczaj trwają bardzo szybko i przeważnie są bezbolesne.

Rozszerzone naczynka to duży problem bardzo wielu osób. Jednak należy pamiętać, iż za pomocą nowoczesnego laseru – Gentle Yag PRO możemy skutecznie się ich pozbyć. Warto udać się do odpowiedniego specjalisty i skonsultować swój problem, ponieważ może okazać się, iż wyłącznie jeden zabieg spowoduje, iż znowu odzyskamy chęć do życia.


Comments are closed here.